Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne 16 czerwca 2018

11 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj 11 niedziela zwykła w ciągu roku. Po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 17.00 na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego

2. W rozpoczynającym się tygodniu w liturgii Kościoła:

· w czwartek – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi - zakonnika.

· W piątek – Zakończenie roku szkolnego Msze Święte na zakończenie roku dla Dębna o godzinie 8.00 dla Woli Dębińskiej o godzinie 9.00. Spowiedź przed zakończeniem roku będzie w Dębnie w środę od 16.30 i w czwartek od 17.00, w Jastwi w środę od 16.00 a Msza Święta będzie wyjątkowo w środę o 17.00.

We wtorek 19 czerwca o godzinie 10.00 będzie Msza Święta na zakończenie roku przedszkolnego w 7 rocznicę nadania przedszkolu w Woli Dębińskiej imienia Jana Pawła II

· W następną niedzielę przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – będzie to również kolejna niedziela synodalna. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy Świętej.

4. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

5. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej.

6. Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Józefa Szczurek – Żelasko serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Dębno do wzięcia udziału w wycieczce autokarowej do Warszawy w dniu 3 lipca, celem zwiedzenia Kompleksu budynków Sejmu. Wyjazd jest darmowy, liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia: telefonicznie do piątku 22 czerwca pod numerem tel. 14 63 18 560, lub osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy.

7. Intencje Mszy św. … Z intencji pogrzebowych są w tym tygodniu sprawowane Msze św. za następujących śp. zmarłych:

+ Antoniego Klimka, + Stanisław Powroźnika, + Daniela Kubalę, + Dominikę Musiał.

8. W naszym Kościele w piątek odbył się pogrzeb śp. Józefy Fladro pochodzącej z naszej Parafii. Polecajmy Jej dusze Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie…

Drukuj PDF

Copyright © Strona Parafii Św. Małgorzaty w Dębnie 2018

Template by Joomla Themes & Projektowanie stron internetowych.